Dylan Moran – Monster (2004)

DylanMoran

Poolteist tundi Black Books sarja tähe Dylan Morani teravmeelset püstijala kabareed Monster. Kerge viide algatuseks, mida võite temalt oodata. Ja pole mingit mõtet tõlget oodata minult, show on inglise keeles, õppige keelt või unustage etteaste.

“I don’t want to make any huge generalisations about women, I’m not here to do that, it’s—it’s vulgar. But all I’ll say is that they have no feelings. Because it’s actually men, you’ll find, who are the far more romantic. Men are the people you will hear say, “I’ve found somebody. She’s amazing. If I don’t get to be with this person, I’m fucked. I can’t carry on, no, I mean it, she’s totally transformed my life. I have a job, I have a flat, it means nothing. I can’t stand it, I have to be with her. Because if I don’t, I going to end up in some bedsit, I’ll be alcoholic, I’ll have itchy trousers. I can’t—I can’t walk the streets any more.”  That is how women feel about shoes.”

Dylan Moran

Dylan Moran

Black Books oli üks väga armas sari ja eriti sellepärast, et seal oli väike tuumik, mille ümber kogu koomusk pöörles. Muidugi selliselt ka peategelased rohkem tähelepanu korjasid. Sama ei saa öelda Dylan Morani Koletise kohta, kus Dylan ürituse nimele ebavääriliselt kohati üsna pehmet juttu lohistas ning kuigi lõppkokkuvõttes oli piisavalt lõbus, kõikus üldine kvaliteet üsna seinast seina. Muidugi pole kindel siin see, kas kõikus siin tema kvaliteet või minu arusaamine sellest, aga lõpeks pole see kuigi tähtis enam. Sellise kraami juures on see laialt levinud. Vaadatav materjal kindlasti ja tore mees, kes ka suurel ekraanil on veenvalt esinenud ning tema teist etteastet samas vallas vaatan kindlasti üsna pea. Ja isegi loodan sisimas, et see on parem.

IMDB

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

  • Ip Man movie poster

    Bruce Lee the Legend