Pervert! (2005)

pervert

Pühendatud Russ Meyerile (1922-2004). Stilistiliselt oli filmil Russ Meyeri maik man kindlasti. Aga et aeg on edasi läinud, siis leidis lavastaja Jonathan Yudis aega ka ühtteist hullumeelset lisada ning ka ise filmis näitlejana kaasa lüüa (jah, tema ongi see automehaanik, kelle ” kuri killer cock” ära kägistab. Filmi katkestavate vahepalade kõrval oli üks iseäranis lõbus koht viitega India filmidele, kui peaosatäitja James (oh, James) järjekordse “büstiga” käsikäes mööda kõrbe ringi tatsas. Kui kõik näidatav on kergelt jabur, lõbus ja vabameelne, võib ju vabalt lisada romantilise laulu otse suvalisest India filmist. Et teatav annus õudust pidi filmis ikka ka sees olema, siis verd oli ekraanil aegajalt kõik kohad täis, aga otseloomulikult miski siin hirmu ei tekitanud ja kui pisike pervert killer cock, peale ebaõnnestunud rünnakut naisele vannis, põrandal naela otsa astus, venis nägu täiega muigele.

freedom

On siin ka elu jooksul igatsugu filme nähtud, aga see oli üks korralik B-film, kus väheste rahadega tehti ajalugu. Ausalt öeldes, võrreldes Dust Deviliga, millest eile kirjutasin, jätsid näitlejad mulje, et nad teavad mida teevad, dialoog oli elus ning veenev. Ja mis peamine, inimestel paistis filmi tehes lõbu laialt olema. Kui muusikas on mõiste “easy listening”, siis filmikunstis on antud teos kindlasti “easy watching”.

Koduleht ja trailerid

Advertisements

3 kommentaari

  1. Hehe, tahtsin ka sellest täna kirjutada aga nagu näha jõudsid ette.

    • Kusjuures valik oli kaunis juhuslik, tuustisin õhtul Trashilt saadud filmitornis ja peale 4 filmi lähemat uurimist, valisin lõpuks just Perverdi. Aga kui sa juba sellest kirjutada kavatsesid, siis miks pooleli jätta, küllap on sul teistsugune nägemus ja lugejad ainult võidavad.

  2. Pooleli ei jää kindlasti, tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida veidrale kokkusattumusele 🙂


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Ip Man movie poster

    Bruce Lee the Legend