Inside MMA – 100s Episood

Bas-and-Randy

Mulle teadaolevalt ainuke üle TV edastatav MMA programm, mille üks saatejuhte on legend Bas Rutten. Tema säramist väljaspool ringi ja seespool ringi saate näha allpool videotest. Oma karjääri lõpetas ta muide 22 järjestikuse võiduga. Juubeliepisood on seekord tavapärasest formaadist väljas ja rohkem tagasivaatav ning parimate palade peale üles ehitatud, aga meelelahutuslikult seda mõnusam. Kui kellelgi võimalust vaadata seda, siis soovitan – suurepärane sissejuhatus MMA maailma. Lisaidee on ka olemas. Miks ei võiks meie Eesti MMA Raju ning muud MMA korraldajad, kui neid juurde tekib – Bas Rutten & COga ühendust võtta ja ka oma üritustest materjali saata? Inside MMA on siiani kajastanud 135 erinevat promotsiooni ja ka näiteks teiste riikide hulgas Poolat külastanud. Eesti kajastamine võiks neile küll muige suule tuua, aga meile oleks see hea meediakajastus sellegipoolest. Bring it on!

Advertisements

4 kommentaari

 1. shhhhshhs—aii—ahh….. hehehe… Bas is tha MAN!… Inside MMA rules!
  sidenote: SUURED tänud Sulle (Draakonikutsikas) heade blogide eest,- hea ja huvitav lugemine, isegi kui ma alati nõus pole.. aga siiski 5+ & thnkyou

  • Mul pole plaanis veel peatuda, tore kui kellelegi korda läheb 🙂

 2. MMA Live on ka vist TV saade
  http://espn.go.com/video/category?id=3461971
  MMA Show
  MMA Connected
  MMA Fix

  • Sarju on mitmeid ja neid mainituid olen aegajalt vaadanud. MMA Live pidevalt (ka kvaliteetne ja norm pikkusega). Milliselt TV kanalilt see nüüd jooksebki, kui sa webi ülekannet silmas ei pea? Webis on ta vabalt saadaval ning reklaamid katkestavad seda pidevalt, TV variant oleks abiks, aga viita palun kus see eetrisse läheb?


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 • Ip Man movie poster

  Bruce Lee the Legend