UFC 101 – Declaration (8.08.09)

ufc101

Sisaldab spoilerit! Peale Afflictioni purunemist, polnud UFCl muud vaja, kui mitte midagi teha ja oodata, rohi tärkab nüüd iseenesest. Siiski, maitseasi. Tegelikult polnud sellel konkreetsel kaardil peale 2 peasündmuse suurt midagi pakkuda, kui väike kirss välja arvata. See kirss oli George Sotiropoulos. Aga kõigest omas järjekorras.

Kõigepealt põhisündmus, Penn vs Florian. Misiganes see mänguplaan oli, Kenflo flow polnud kohal. Ja ma ei näinud plaani ka. Ilmselt oli ainuke lootus selle peal, et Penn on sama mõttetu nagu mõned korrad varem, see on tuleb 25 minutit täitma 10ga. Paraku tuli ta heas vormis ja 3 raundis polnud kumbki enam kiire ega värske. Kenflo oli sellest alates paika pandud, kõrgelt kukkumine on valus. Penn tegi RNC ära kohe, kui võimalus tuli. Oskuslikult. Kerge pettumus küll, aga Penn oli igatpidi tasemel. Austus.

Anderson vs Griffin. Rahvamees Griffin tegi palju nalja enda kulul enne matši ennast. Läks täppi. Ainus tõeline võitja Andersoni suurepärase esinemise kõrval oli Muhhamed Ali. Lõpuliigutus oli otse tema raamatust. Jookse minu suunas ja sa ei näe midagi. Tegelt ma seisin tagajalgadel, sest Griffin oli nagu laps, kui Silva temaga mängima hakkas. Hüüdnimi “ämblik” ei tule kindlasti üleöö, veidi distantsi tunnetuse otsingut, võrk on üleval. Paar korda karistamist ja kõik on valmis, Griffin kõnnib otse lõksu ja pam! Kõik on läbi. Väidetavalt läks tal lõug ära paigast kohe alguses. Keda see huvitab? Iseenesest ei lähe midagi paigast, Anderson oli kindlasti abiks. Peale nokki, mis paistis kuidagi võlts, sest löök polnud tugev. Lehvitas Griffin kohe näitamaks, et on väljas, ja jooksis peale seda minema. Et saada arstiabi. Ok, mees, kes oskab raamatu kirjutada ning seda vaimukalt turustada – ju ta teab, millal on aeg jooksta. Edu talle.

Minu jaoks oli siiski silmarõõm George Sotiropoulose matš, mis tõmmati välja matside hulgast, mis põhikaardile algselt ei mahtunud, et lõpetada TV põhisündmus. Nii tehnilist ja mõnusat BJJ taset pole ma UFC formaadis suurt näinud, vähemalt ei tule sellist meelde. Vaatasin veel mujalt lisa ja see pole isegi BJJ maailmas kaugeltki parim tegija. See selleks, kuniks Marcelo Garcia tasemel tegijad reaalselt MMA peale veel ei keskendu, pole vahet. Võiks öelda, et kergekaalu (155 pounds=70kg) liigas on uus nähtus, mida jälgida. Sellist, näiliselt mängleva kergusega positsioonide vahetamist ei näe iga päev. Soovitan vaadata!

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

  • Ip Man movie poster

    Bruce Lee the Legend