Type O Negative – After Dark DVD (2000)

afterdark

“Hello, I am Peter Steele and I do nothing.” “I am really happy. Why? Cause I know someday I will die.” Type O Negative eestvedaja oli mihkel selliste sõnavõttude peale. Rebisin selle DVD hiljuti riiulist puhta nostalgia kustutamiseks. Olin juba päris ära unustanud, et Peter näeb välja nagu Frankenstein, aga tema koljatikuju koos sügava, madala häälega saab sellest ainult võimendust laval. Lisaks kuulub ta inimeste hulka, kes bändi tehes paistis teadvat, millest ta räägib ja millest laulab. Klippide vahel tonnide viisi lollitamist, aga kõige lõbusam vahepala videote vahel oli siiski Type O Negative ja Pantera omavahel laval toidusõda pidamas. Kuigi mul pole kavaski toiduraiskamist heaks kiita, oli see siiski ullult lõbus, kõik lasid lihtsalt minna ja andsid veel takka ka. Alati hea vaadata, kui inimesed oma tööst rõõmu tunnevad. DVD sisaldab veel päris korralikult lisamaterjali, kaasaarvatud 2 haruldast audiolugu.

Main tracklist:

 1. Black No. 1 (Little Miss Scare-All)
 2. Christian Woman
 3. My Girlfriend’s Girlfriend
 4. Love You To Death
 5. Cinnamon Girl
 6. Christian Woman (Naildriver Version)
 7. Everything Dies (bonus video)

peter

WIKI

Advertisements

2 kommentaari

 1. Üldiselt toredad lood, aga see fännivideo oleks võinud küll lisade hulgas olla… st videod oleks võinud olla omaette ja see muu jamps omaette… praegu tuleb aga härjalt kerida, sest peatükke pole vaevutud panema…

  • Tõsi ta on. Kuid ma miskipärast harjusin selle ülesehitusega kiirelt ära. Võimalik, et ei viitsitud DVD puhul eriti vaeva näha, asi ise tuli ju VHSi peal 2a varem välja. Ja hullem variant, kui arvati, et materjali eraldamine muudab kodukaamera materjali DVDl mõttetuks pallastiks, sest paljud ei viitsi seda lihtsalt vaadata.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 • Ip Man movie poster

  Bruce Lee the Legend